Petice proti demolici
nádražní budovy v Ústí nad Orlicí
Naproti současné historické výpravní budově stát postaví novou výpravní budovu.
Jméno:
Heslo:

Petici k dnešnímu dni podepsalo 16.776 lidí.


Strana: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168

#DatumJménoMěsto
1076 20.10.2008 Mojmir Argaláš  Slavičín 
1075 20.10.2008 Věra Nečasová  Česká Třebová 
1074 20.10.2008 Tomáš Velecký  Pardubice 
1073 20.10.2008 Kafková Mária  CHeb 
1072 20.10.2008 Milan Pařízek  Pardubice 
1071 20.10.2008 Milan Rojek  Letohrad 
1070 20.10.2008 Pavel Koblížek  Ústí nad Orlicí 
1069 20.10.2008 Jiří Mašek  Ústí nad Labem 
1068 20.10.2008 Jiří DIBELKA  Kolín 
1067 20.10.2008 Vladimíra Bednářová  Potštejn 
1066 20.10.2008 Olga Hájková   Rudník  
1065 20.10.2008 Vít Honys  Teplice 
1064 20.10.2008 Jiří Kořínek  Bulovka 
1063 20.10.2008 Alice Hekrdlová  Praha 
1062 20.10.2008 Jana Hrdinová  Ústí nad Orlicí 
1061 20.10.2008 Hedvika Blahová  ústí nad Orlicí 
1060 20.10.2008 Irena Šolcová  Hradec Králové 
1059 20.10.2008 Václav Lukesle  Ústí nad Orlicí 
1058 20.10.2008 Dana Dobyšková  Přerov 
1057 20.10.2008 Leona Smolová  Ústí nad Orlicí 
1056 20.10.2008 Dagmar Kroová  Třebechovice p.Orebem 
1055 20.10.2008 Jarmila Kopejsková  Pardubice 
1054 20.10.2008 Martin Richter  Velký Osek 
1053 20.10.2008 Radovan Milka  Horní Slavkov 
1052 20.10.2008 Přemysl Košek  Žalhostice 157 
1051 20.10.2008 Petr Bezdíček  Vamberk 
1050 19.10.2008 Petr Čadil  Ostrava 
1049 19.10.2008 Stepan Bohac  Olomouc 
1048 19.10.2008 Marek Bednář  Potštejn 
1047 19.10.2008 Miša Kaplanové  Vamberk 
1046 19.10.2008 Radek Meluzín  Boskovice 
1045 19.10.2008 Pavla Dudková  Libochovice 
1044 19.10.2008 Lenka Kubelová  Praha 
1043 19.10.2008 Ivo Graca  Opava 
1042 19.10.2008 Josef Wenke  Trutnov 
1041 19.10.2008 Lenka Applová  D.Dobrouč 
1040 19.10.2008 Jan Brandejský  Pardubice 
1039 19.10.2008 Kamil Kyzlink  Brno 
1038 19.10.2008 Štengl Karel  Přerov 
1037 19.10.2008 Jana Oružinská  Tachov 
1036 19.10.2008 Anna Nováková  Teplice 
1035 19.10.2008 Marie Klimešová  Praha 
1034 19.10.2008 stanislav tresa  uherský brod 
1033 19.10.2008 Edita Morcová  Choratice u Děčína 
1032 19.10.2008 Ing.arch.Jiří Halfar  Mokré Lazce 
1031 19.10.2008 Jiří Stejskal  Šumperk 
1030 19.10.2008 Renáta Stejskalová  Č.Třebová 
1029 19.10.2008 Jana Klapetková  Praha 
1028 19.10.2008 Martina Dzurova  Prah 10 
1027 19.10.2008 Šárka Šplechtová  Most 
1026 19.10.2008 Jan Viktora  České Budějovice 
1025 19.10.2008 Antonín Kozdera  Brno 
1024 19.10.2008 lucie ševčíková  praha 
1023 19.10.2008 Luboš Karásek  Upice 
1022 19.10.2008 Petr Tobola  Holice 
1021 19.10.2008 Richard Pádivý  Tehov 
1020 19.10.2008 Kristýna Jirátová  Praha 
1019 19.10.2008 Lída Stárková  Litoměřice 
1018 19.10.2008 Karel Tomšů  Pelhřimov 
1017 19.10.2008 Leona Smolíková  Jihlava 
1016 19.10.2008 Filip TUPÝ  České Budějovice 
1015 19.10.2008 Jiří Bek  Hradec Králové 3 
1014 19.10.2008 Michal Benáček  Česká Kamenice 
1013 19.10.2008 Daniel Břečka  Brno 
1012 19.10.2008 Csaba Ivanyi  H-Budapest 
1011 19.10.2008 Tomáš Nálevka  Praha 
1010 19.10.2008 Ivo Strnad  Náchod 
1009 19.10.2008 Milan Soukup  Rokytnice 
1008 19.10.2008 Dagmar Kotalová  Kolín 
1007 19.10.2008 Dušan Diblík  Česká Skalice 
1006 19.10.2008 Petr Korbel  Pardubice 
1005 19.10.2008 Jan Tatoušek  Neratovice 
1004 19.10.2008 Anna Kovářová  Česká Třebová 
1003 19.10.2008 Petr Fritsch  L-8151 Bridel Luxembourg 
1002 19.10.2008 Jan Lánský  Chrudim 
1001 19.10.2008 Marie Taclová  Letohrad 
1000 19.10.2008 Jaroslav Hyrš   Rozsochatec 
999 19.10.2008 Zdeňka Ondráčková  Nové Ransko 
998 19.10.2008 Aneta Bejčková  Šerkov - Lety 
997 19.10.2008 Karel Koška  ŘEVNICE 
996 19.10.2008 Kateřina Ondráčková  Nové Ransko 
995 19.10.2008 Pátek Antonín  Ústí nad Orlicí 
994 19.10.2008 Jan Mayer  Litoměřice 
993 19.10.2008 Miroslav Pudil  Benešov 
992 19.10.2008 Petr Dungl  Žamberk 
991 19.10.2008 Roman Svadbík  Cheb 
990 19.10.2008 Igor Jeřábek  Praha 
989 19.10.2008 Jan Kaplan  Vamberk 
988 19.10.2008 Miroslav Krejčí  Ústí nad Orlicí 
987 19.10.2008 Pavel Zmatlík  Kolín 
986 19.10.2008 Petr Pechek  Trutnov 
985 19.10.2008 Hilda Janatová  Jablonné nad Orlicí 
984 19.10.2008 Jiřina Hofmannová  Ústí nad Labem 
983 19.10.2008 Jana Krátká  Nymburk 
982 19.10.2008 Hana Brunová  Kolín 
981 19.10.2008 Radim Ševčík  Divnice 
980 19.10.2008 Miroslav Bureš  Olomouc 
979 19.10.2008 Jaromír Dušek  Bohušovice nad Ohří 
978 19.10.2008 Ondřej Neplech  Horka nad Moravou 
977 19.10.2008 Martin Klein  Rakovník