Petice proti demolici
nádražní budovy v Ústí nad Orlicí
Naproti současné historické výpravní budově stát postaví novou výpravní budovu.
Jméno:
Heslo:

Petici k dnešnímu dni podepsalo 16.776 lidí.


Strana: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168

#DatumJménoMěsto
1976 21.10.2008 Vladimíra Mazalová  Praha 
1975 21.10.2008 Jaroslav Hrozek  Praha 
1974 21.10.2008 Bohumír Brom  Horní Jirčany 
1973 21.10.2008 Milan Rambousek  Hradec Králové 
1972 21.10.2008 Kateřina Bromová  Horní Jirčany 
1971 21.10.2008 Arošt Brož  Liberec 
1970 21.10.2008 Olga Brožová  Liberec 
1969 21.10.2008 Lada Bulíčková  Čáslav 
1968 21.10.2008 Ing. Pavel Holubec  Vrchlabí 
1967 21.10.2008 Hana Pauková  Mistrovice 
1966 21.10.2008 tereza trynerová  praha 
1965 21.10.2008 Gabriela Benešová  Brno 
1964 21.10.2008 Dušan Navrátil  Brno 
1963 21.10.2008 Zdenka Švadlenková  Praha 
1962 21.10.2008 Tereza Dudíková  Dobříš 
1961 21.10.2008 Kateřina Kořínková  Světlá nad Sázavou 
1960 21.10.2008 Karel Částek  Česká Třebová 
1959 21.10.2008 Jan Hájek  Most 
1958 21.10.2008 Růžena Klementová  Brno 
1957 21.10.2008 Petr Lechmann  Ústí nad Orlicí 
1956 21.10.2008 Irena Slámová  Tachov 
1955 21.10.2008 Petra Stejskalová  Kolín 
1954 21.10.2008 Elizabeta Malátková  Ústí nad Orlicí 
1953 21.10.2008 Zuzana Vlčková  Kladno 
1952 21.10.2008 MIROSLAV VOLÁK  LANŠKROUN 
1951 21.10.2008 Ladislav Jirsa  Ústí nad Orlicí 
1950 21.10.2008 Žaneta Jirsová  Ústí nad Orlicí 
1949 21.10.2008 Jan Košťál  Hradec Králové 
1948 21.10.2008 Jindřich Kadrman  Ústí nad Orlicí 
1947 21.10.2008 Lenka Tyčová  Nové Město nad Metují 
1946 21.10.2008 Jaroslav Veselka  Cheb 
1945 21.10.2008 Zdeněk Pejšek  Turnov 
1944 21.10.2008 Jaroslav Röszler  Ústí nad Orlicí 
1943 21.10.2008 Martin Laun  Lužná 
1942 21.10.2008 Jirsová Dana  Ustí nad Orlicí 
1941 21.10.2008 Miroslav Urban  Děčín 
1940 21.10.2008 Jiří Mihal  Hulín 
1939 21.10.2008 Vojtěch Vorel  Ústí nad Orlicí 
1938 21.10.2008 Soňa Hendrychová  Praha 
1937 21.10.2008 Jana Dvořáková  Havlíčkův Brod 
1936 21.10.2008 David Grubr  Děčín 
1935 21.10.2008 Lenka Švecová  Česká Skalice 
1934 21.10.2008 Petr Švec  Česká Skalice 
1933 21.10.2008 Petr Svoboda  Brno 
1932 21.10.2008 Jan Kaňka  Kladno 
1931 21.10.2008 Jan Navrátil  Kolín 
1930 21.10.2008 Václav Waldhans  Brno 
1929 21.10.2008 Věra Hanáková  Praha 
1928 21.10.2008 Zdeněk Svoboda,ing.  Pardubice 
1927 21.10.2008 Libuše Chytilová  Ústí nad Orlicí 
1926 21.10.2008 JANA KUČEROVÁ  MIMOŇ 
1925 21.10.2008 IVO WREGER  MIMOŇ 
1924 21.10.2008 Juraj Eckstein  Freiburg 
1923 21.10.2008 Jana Kovářová  Ústí nad Orlicí 
1922 21.10.2008 Vojtěch Rusňák  Chanus 
1921 21.10.2008 Tereza Janišová  Praha 1 
1920 21.10.2008 Petr Dušek  Praha 9 
1919 21.10.2008 Mgr Hana Janišová  Praha 1 
1918 21.10.2008 Milan Dušek  Praha - Břevnov 
1917 21.10.2008 Eva Dušková  Praha - Břevnov 
1916 21.10.2008 Ladislav Valtr  Křenice 
1915 21.10.2008 alena ˇšafářová  Písečná 
1914 21.10.2008 Josef Valeš  Vrchlabí 
1913 21.10.2008 Alena Marholdová   Ústí nad Orlicí 
1912 21.10.2008 Lubomír Zelinka  Ústí nad Orlicí Hylváty 
1911 21.10.2008 Zdeněk Havla  Ústí nad Orlicí 
1910 21.10.2008 Petr Odehnal  Plzeň 
1909 21.10.2008 Filip ROTHRÖCKEL  Prostějov 
1908 21.10.2008 Lenka Mikotová  Ústí nad Orlicí 
1907 21.10.2008 Věra Slavíková  Pardubice 
1906 21.10.2008 Miloš Věrný  Praha 8 
1905 21.10.2008 Vlad Havelka  Praha 
1904 21.10.2008 Luděk Skala  Ústí nad Orlicí 
1903 21.10.2008 Hana Malá  Letohrad 
1902 21.10.2008 Richard Zýka  Praha  
1901 21.10.2008 Vladislav Hais  Praha  
1900 21.10.2008 Katja Voigtova  Praha  
1899 21.10.2008 jan Krementák  Hořice 
1898 21.10.2008 Miroslav Matějů  Nové Město nad Metují 
1897 21.10.2008 Pavlína Pirklová  Chotusice 
1896 21.10.2008 Dušan PIRKL  Chotusice 
1895 21.10.2008 Hana Zýková  Praha 
1894 21.10.2008 Jan Bezdíček  Choceň 
1893 21.10.2008 Vladimír Mráček  Praha 
1892 21.10.2008 Stanislava Červená  Letohrad 
1891 21.10.2008 Iveta Červená  Letohrad 
1890 21.10.2008 Kateřina Ševčíková  Pitín 
1889 21.10.2008 Simona Čermáková  Děčín 
1888 21.10.2008 Monika Blažková  Žamberk 
1887 21.10.2008 Markéta Lisá  Jablonec nad Nisou 
1886 21.10.2008 Daniela Kopecká  Ústí nad Orlicí 
1885 21.10.2008 Vladimíra Abrahámová  Jablonné nad Orlicí 
1884 21.10.2008 Michael Stanovský  Pardubice 
1883 21.10.2008 Daniela Fišerová   Jilemnice 
1882 21.10.2008 Petr Charvát  Praha 
1881 21.10.2008 Michal Vrabec  Trutnov 
1880 21.10.2008 Tereza Vrabcová  Trutnov 
1879 21.10.2008 Petr Mašín  Praha 9 
1878 21.10.2008 Renata Budíková  Bruntál 
1877 21.10.2008 Michal Špína  Turnov