Petice proti demolici
nádražní budovy v Ústí nad Orlicí
Naproti současné historické výpravní budově stát postaví novou výpravní budovu.
Jméno:
Heslo:

Petici k dnešnímu dni podepsalo 16.776 lidí.


Strana: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168

#DatumJménoMěsto
2076 21.10.2008 Jan Štefan  Praha 
2075 21.10.2008 Jana Obrazová  Praha 
2074 21.10.2008 Michal Berdych  Praha 
2073 21.10.2008 John B. Price  New Orleans 
2072 21.10.2008 Markéta Šifaldová  Děčín 
2071 21.10.2008 Vít Vršník  Praha - Podolí 
2070 21.10.2008 Martina Muselová  Ústí nad Orlicí 
2069 21.10.2008 Alena Muselová  Ústí nad Orlicí 
2068 21.10.2008 Jan Dvořák  Pardubice 
2067 21.10.2008 Alan Lupa  Ústí nad Orlicí 
2066 21.10.2008 Hanna Kladivova  Viden/Rakousko 
2065 21.10.2008 Skopek Monika  Viden/Rakousko 
2064 21.10.2008 Klára Šabatová  Brno 
2063 21.10.2008 Skopek Robert  Viden/Rakousko 
2062 21.10.2008 Michal Pešout  Luže 
2061 21.10.2008 Štěpánka Röszlerová  Ústí nad Orlicí 
2060 21.10.2008 Kateřina Poláková  Ústí nad Orlicí 
2059 21.10.2008 Laďka Minaříková  Poříčany 
2058 21.10.2008 Zdeňka Fassnerova  Běstovice 
2057 21.10.2008 Tereza Mazancová  Ústí nad Orlicí 
2056 21.10.2008 Zdeněk Dragoun  Slaný 
2055 21.10.2008 Alena Šolínová  Hrádek nad Nisou 
2054 21.10.2008 Alena Krejčí  Chotoviny 
2053 21.10.2008 Zuzana Kročáková  Lanškroun 
2052 21.10.2008 Barbora Hübnerová  Vysoké Mýto 
2051 21.10.2008 Milena Danihelková  Ústí nad Orlicí 
2050 21.10.2008 Jindrich Hanzlicek  Plzen 
2049 21.10.2008 Petra Sklenářová  Beroun 
2048 21.10.2008 Monika Záleská  Ústí nad Orlicí 
2047 21.10.2008 Petra Bidlasová  Praha 
2046 21.10.2008 Petra Dvořáková  Chotěboř 
2045 21.10.2008 Hana Humlová  Nebeská Rybná 
2044 21.10.2008 Tomáš Zahradníček  Praha 
2043 21.10.2008 Süsserová Martina  Ústí nad Orlicí 
2042 21.10.2008 Lucie Heringová  Dubá 
2041 21.10.2008 Zdenek Koláček  Moravská Třebová 
2040 21.10.2008 Radek Hudecek  Praha 
2039 21.10.2008 Karolina Voňková  Praha 
2038 21.10.2008 Martin Ebel  Praha 6 
2037 21.10.2008 Tomas Brabec  Litoměřice 
2036 21.10.2008 Pavel Čacký  Hradec Králové 
2035 21.10.2008 Dana Holubářová  Ústí nad Orlicí 
2034 21.10.2008 Vladislav Švadlenka  Praha 
2033 21.10.2008 Petra Krásová  Hradec Králové 
2032 21.10.2008 Marek Štys  Praha 7 
2031 21.10.2008 Vilma Kulhánková  Trutnov 
2030 21.10.2008 Pavel Oláh  Ceska  Trebová 
2029 21.10.2008 Ivan Kučera  Městečko u Křivoklátu 
2028 21.10.2008 Věra Knapovská  Ústí nad Orlicí 
2027 21.10.2008 Václav Knapovský  Ústí nad Orlicí 
2026 21.10.2008 Martin Jílek  Milovice 
2025 21.10.2008 Novák Jindřich  Ústí nad Orlicí 
2024 21.10.2008 Ladislav Pospíšil  Lanškroun 
2023 21.10.2008 R. Říha  Praha 
2022 21.10.2008 petr kysela  chrudim 
2021 21.10.2008 Mgr. Věra Ježková  Praha 
2020 21.10.2008 Martin Havelka  Letovice 
2019 21.10.2008 Ondřej Čajka  Třebelovice 
2018 21.10.2008 Iva Chmelařová  Pardubice 
2017 21.10.2008 Jaroslav Kovář  Člupek 
2016 21.10.2008 Kristyna Kysilkova  Svratka 
2015 21.10.2008 Pavla Kovářová  Člupek 
2014 21.10.2008 Marta Ramešová  Lomnice nad Lužnicí 
2013 21.10.2008 Marie Matějková  Bystřec 
2012 21.10.2008 Bohumila Matějková  Plzeň  
2011 21.10.2008 Jitka Matějková  Bystřec 
2010 21.10.2008 Václav Matějka  Bystřec 
2009 21.10.2008 Martin Prach  Třeboň 
2008 21.10.2008 Jana Galíková  Brno 
2007 21.10.2008 Alena Šnoblová  Kladno 
2006 21.10.2008 Jan Veselík  Ústí nad Orlicí 
2005 21.10.2008 Tomáš Kotrba  Drahobudice 
2004 21.10.2008 Václav Rameš  Lomnice nad Lužnicí 
2003 21.10.2008 Jiří Zocher  Náchod 
2002 21.10.2008 Irena Volfová  Pardubice 
2001 21.10.2008 Dagmar Winklerová  Praha 
2000 21.10.2008 Jan Ptáček  Ústí nad Labem 
1999 21.10.2008 Monka Snítilá  Kostelecké Horky  
1998 21.10.2008 Jaromir Faiman   Leesburg-USA 
1997 21.10.2008 Jan Popelka  Praha 
1996 21.10.2008 Pavel Ulrich  Ústí nad Orlicí 
1995 21.10.2008 Václav Junek  Petrovice 
1994 21.10.2008 Zdeňka Junková  Petrovice 
1993 21.10.2008 Ivo Roháč  Olomouc 
1992 21.10.2008 Petr Skovajsa  Náchod 
1991 21.10.2008 Lenka Jasanová  Ústí nadOrlicí 
1990 21.10.2008 Pavel Bareš  Hradec Králové 
1989 21.10.2008 Jan Pacovský  Husova 548 Kladno 7 
1988 21.10.2008 Petra Junková  Petrovice 
1987 21.10.2008 Nicola Adamcová  Ústí nad Orlicí 
1986 21.10.2008 Hana Adamcová  Ústí nad Orlicí 
1985 21.10.2008 Martin Adamec  Ústí nad Orlicí 
1984 21.10.2008 Josefa Volfová  Nové Strašecí 
1983 21.10.2008 František Uhlíř  Praha 
1982 21.10.2008 František Kolář  Litvínov 
1981 21.10.2008 Radim Novák  Žamberk 
1980 21.10.2008 Dana Vacková  Ústí nad Orlicí 
1979 21.10.2008 Kateřina Knotová  Praha 6 
1978 21.10.2008 Adam Formánek  Litvínov 
1977 21.10.2008 Jindřich Kunt  Jílové