Petice proti demolici
nádražní budovy v Ústí nad Orlicí
Naproti současné historické výpravní budově stát postaví novou výpravní budovu.
Jméno:
Heslo:

Petici k dnešnímu dni podepsalo 16.776 lidí.


Strana: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168

#DatumJménoMěsto
6176 31.10.2008 Viktor Sitta  Praha 
6175 31.10.2008 Kristina Límová  Praha 4 
6174 31.10.2008 Ivana Mrázková  Praha 
6173 31.10.2008 Luděk Musil  Vyškov na Moravě 
6172 31.10.2008 Tomáš Urban  Nová Paka 
6171 31.10.2008 Petr Douda  Praha 
6170 31.10.2008 Filip Kaněk  Brno 
6169 31.10.2008 Eliška Škrobová  Rousínov 
6168 31.10.2008 Zbyněk Doležal  Přehvozdí 
6167 31.10.2008 Markéta Bergerová  Kladno 
6166 31.10.2008 David Berger  Kladno 
6165 31.10.2008 Kateřina Reznerová  Hradec Králové 
6164 31.10.2008 Marcela Štýbrová  Plzeň 
6163 31.10.2008 Jan Gajdušek  Frenštát p. Radh. 
6162 31.10.2008 Martina Slábová  Mladá Boleslav 
6161 31.10.2008 Petra Hoftichová  Praha 
6160 31.10.2008 Radek Šindelář  Kladno 
6159 31.10.2008 Vlastimil Zehnal  Praha 
6158 31.10.2008 Tomáš Pospíšil  Chrudim 
6157 31.10.2008 Broňa Votavová  Brno 
6156 31.10.2008 Jiří Mejsnar  Liberec 
6155 31.10.2008 Martin Klimeš  Opava 
6154 31.10.2008 jaroslav hubalek  usti nad orlici 
6153 31.10.2008 Alena Hýblová  Letohrad 
6152 31.10.2008 Aleš Matějíček  Šumperk 
6151 31.10.2008 Jarmila Šlaisová  Hradec Králové 
6150 31.10.2008 Josef Mlsna  České Budějovice 
6149 31.10.2008 Miroslava Dvořáčková  Loučná nad Desnou 
6148 31.10.2008 Klára Klose,akad.soch  Pardubice 
6147 31.10.2008 Hana Benešová  Ralsko, Kuřivody 
6146 31.10.2008 Jan Smejkal  Petrov nad Desnou 
6145 31.10.2008 Pavel Maulis  Žatec 
6144 31.10.2008 Daniel Hejkrlik  Lanšperk 
6143 31.10.2008 Patrik Adamec  Poprad, SK 
6142 31.10.2008 Kateřina Hejkrlíková  Lanšperk 
6141 31.10.2008 Petr Hradil  Cheb 
6140 31.10.2008 Jana Šebrlová  Lanškroun 
6139 31.10.2008 Táňa Plosová  Praha 
6138 31.10.2008 Marie Horáčková  Nový Malín 
6137 31.10.2008 David Svatoň  Chrudim 
6136 31.10.2008 Vlastislava Kubová  Šumperk 
6135 31.10.2008 Jiří Snášel  Loučná nad Desnou 
6134 31.10.2008 Silvie Kunhartová  Vyškov 
6133 31.10.2008 Dalibor Halátek  Opava 
6132 31.10.2008 danková marcela  Praha 1 
6131 31.10.2008 Tomáš Čvančara  Zábřeh 
6130 31.10.2008 Margita Filipovičová   Břeclav 
6129 31.10.2008 Jan Merta  Libina 
6128 31.10.2008 Jaroslav Kuba  Loučná nad Desnou 
6127 31.10.2008 Jan Vodička  Brno 
6126 31.10.2008 Barbora Pospíšilová  Dlouhá Třebová 
6125 31.10.2008 Ivo Černý   Šumperk 
6124 31.10.2008 Tomas Klusoň  Ústí nad Orlicí 
6123 31.10.2008 MgA. Zdeňka Selingerová  Městečko Trnávka 
6122 31.10.2008 Eva Erdingerová  Brno 
6121 31.10.2008 Iva Solilová  Vysoké Mýto 
6120 31.10.2008 Blanka Koblížková  Praha 
6119 31.10.2008 Miroslava Sehnoutková   Praha 
6118 31.10.2008 Dagmar Kunstová  Česká Třebová 
6117 31.10.2008 Jan Šebesta  Brno 
6116 31.10.2008 Rudolf Wagner  Vrchlabí 
6115 31.10.2008 Petr Vaňous  Praha 5 
6114 31.10.2008 Veronika Pávková  Česká Třebová 
6113 31.10.2008 Zdeněk Šindlauer  Česká Lípa Střelnice 
6112 31.10.2008 Michaela Kvítková  Ústí nad Orlicí 
6111 31.10.2008 Jaromír Dušek  Dolní Dobrouč 
6110 31.10.2008 Vratislav Cvejn  Hradec Králové 
6109 31.10.2008 Petr Vozka  Bechyně 
6108 31.10.2008 Kateřina Cimflová  Potštejn 
6107 31.10.2008 Marek Cimfl  Potštejn 
6106 31.10.2008 Michal Vojtíšek  Praha 1 
6105 31.10.2008 Michaela Kameníková  Lukavec u Hořic 
6104 31.10.2008 Hana Martinková  Kostelec nad Orlicí 
6103 31.10.2008 Martin Valda  Letohrad 
6102 31.10.2008 Petr Hanuš  Šumperk 
6101 31.10.2008 Hana Baráčková  Brno 
6100 31.10.2008 Petr Krátký  Hardeeville 
6099 31.10.2008 Ing. Jan Černý  Pardubice 
6098 31.10.2008 Jaromír Ott  Staňkov 
6097 31.10.2008 František Kott  Tišice-Chrást 
6096 31.10.2008 Martin Kopečný  Brno 
6095 31.10.2008 Jakub Ruml  Olomouc 
6094 31.10.2008 Michal Bobek  Horní Suchá 
6093 31.10.2008 Lenka Šreinová  Praha 8 
6092 31.10.2008 Ludmila Pohanková  Náchod 
6091 31.10.2008 Petra Porschová  Praha 
6090 31.10.2008 Václav Legner  Praha 1 
6089 30.10.2008 Antonín Kneř  Jablonec nad Nisou 
6088 30.10.2008 Martin Procházka  Hradec Králové 
6087 30.10.2008 David Najbrt  Kostelec nad Orlicí  
6086 30.10.2008 Michaela Najbrtová  Kostelec nad Orlicí 
6085 30.10.2008 Anděla Štychová  Poděbrady 
6084 30.10.2008 Aleš Svoboda  Poděbrady 
6083 30.10.2008 Martina Roupcová  Praha 
6082 30.10.2008 Tomáš Bräuner  Praha 
6081 30.10.2008 Petra Jiskrová  Žamberk 
6080 30.10.2008 Martin Kalina  Praha 8 
6079 30.10.2008 Jaroslav Trkal  Ústí nad Orlicí 
6078 30.10.2008 Jindřich Přívratský  Ústí nad Orlicí 
6077 30.10.2008 Marie Poláková  Troubelice 123